LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ëngjëll Agaçi para Komisionit Hetimor/ Dëshmon për aferën e inceneratorëve

22 Shkurt 2022, 14:22, Aktualitet CNA
Ëngjëll Agaçi para Komisionit Hetimor/ Dëshmon për

Pas kryebashkiakut Erion Veliaj, për të dhënë dëshminë e tij në Komisionin Hetimor të Inceneratorëve është thirrur edhe sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të ministrave Ëngjëll Agaçi.

Kryetarja e komisionit Hetimor, Jorida Tabaku, e ka pyetur nëse i njeh dhe a i ka takuar ndonjëherë , Klodian Zoton, Mirel Mërtirin apo Stela Gugallen.

Agaçi pasi është betuar është shprehur se nuk i ka takuar asnjëherë tre të shpallurit në kërkim.

?Jo. Nuk i kam takuar asnjëherë?, tha Agaçi./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga