LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi takon Eurodeputetin Tajani/ PD, bashkëpunim politik me “Forza Italia”

18 Shkurt 2022, 12:05, Politikë CNA
Këlliçi takon Eurodeputetin Tajani/ PD, bashkëpunim politik me

Deputeti demokrat Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me eurodeputetin dhe ish-presidentin e PE, Antonio Tajani.

Në një postim në rrjetet sociale, Këlliçi ka publikuar foto me eurodeputetin Tajani, ndërsa bashkëngjitur shkruan se rikonfirmuam bashkëpunimin politik mes Forza Italia dhe Partisë Demokratike të Shqipërisë.

?Kënaqësi të takoja sot Antonio Tajani, Eurodeputet dhe ish President i Parlamentit Europian, për të rikonfirmuar bashkëpunimin politik mes Forza Italia dhe Partisë Demokratike të Shqipërisë.?-shkruan Këlliçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga