LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Brisilda Shehaj e zbulon/ Si dhe nga kush u kërcënua

17 Shkurt 2022, 21:26, Politikë CNA

Nënkryetarja e LSI-së Brisida Shehaj është kërcënuar për shkak se ka denoncuar me emra në emisionin ?Opionion? personat e përfshirë në aferën e shekullit, atë të inceneratorëve për të cilën CNA.al është ndër denoncueset kryesore.

Në një intervistë për emisionin ?Të Paekspozuarit? me Ylli Rakipin, Shehaj tha se ka marrë një mesazh kërcënues nga disa persona nga Durrësi, të cilët kanë qenë të dënuar për skena mashtrimi.

?Mua më kërcënuan ca njerëz nga Durrësi që në dijeninë tonë kanë qenë të dënuar për skena mashtrimi nga emrat që nxorra në emisionin opinion. Kam bërë kallëzim  në prokurori. Kishin qef të merrnin foton e mbesës time se as kaq nuk kishin hulumtuar që nuk ishte vajza im. Duan të na vrasin le të na vrasin?, tha Shehaj./E.K-CNA.al

Afera e inceneratorëve/ Kërcënohet Brisida Shehaj

Afera e inceneratorëve/ Kërcënohet Brisida Shehaj

Lajmet e fundit nga