LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video qesharake e kandidatit të Bashës në Durrës/ "Bashkëshorti i nuses time"

17 Shkurt 2022, 19:29, Politikë CNA

Kandidati i Lulzim Bashës për Bashkinë e Durrësit Luan Hoti nuk di të ndalet.

Pasi u tall me durrsakët për uljen e taksave, sot ka shfaqur ?filozofinë? e tij.

Në një takim që ka zhvilluar në kuadër të fushatës elektorale, Hoti teksa kërkon të nxjerr në pah vlerat e veta, bëhet lëmsh dhe nuk di se çfarë thotë.

?Besoj nuk do e kem problem sepse babai, bashkëshorti i nuses time, babai i fëmijëve, babai i tyre është i orientuar në një fushatë pozitiviste. Nuk mendoj që edhe kundërshtarët e tjerë do merren me probleme familjare?, shprehet ai në takim.

Luan Hoti në çdo dalje të tij  po bëhet gjithmonë edhe më qesharak, aq sa tashmë për gafa po lë pas edhe Lulzim Bashën./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga