LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Afera e shekullit, miliona për bileta avioni/ Kryemadhi tregon ku “fle lepuri”

11 Shkurt 2022, 13:55, Politikë CNA

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pasi përfaqësues të Komisionit Hetimor për Inceneratorët shkuan sot në vendgrumbullimin e mbetjeve në Sharrë.

Në një postim në rrjetet sociale, Kryemadhi shkruan se administrata e inceneratorëve është më shumë në ajër se në tokë.

Më tej, Kryemadhi thekson se 1.8 milionë dollarë nga taksat e shqiptarëve janë përdorur për bileta avioni, edhe në pikun e pandemisë kur bota ishte e mbyllur.

?Administrata e inceneratorëve më shumë në ajër se në tokë!

1.8 milionë dollarë nga taksat e shqiptarëve janë përdorur për bileta avioni, edhe në pikun e pandemisë kur bota ishte e mbyllur!
Kjo është arsyeja pse Rama nuk i ndalon pagesat e kostove SHUMË të fryra të inceneratorëve të Tiranës dhe Fierit!

Ndiqni paranë, aty fle lepuri i korrupsionit të qeverisë!?-shkruan Kryemadhi./CNA.al

Ku ndodhen Klodian Zoto, Mirel Mërtiri dhe Stela Gugallja?/ Komisioni hetimor nxjerr zbuluar njerëzit e inceneratorëve

Në Tiranë nuk ka incenerator/ Vërtetohen denoncimet e CNA.al

51 fakte dhe dokumente për aferën e inceneratorëve

?Fluturojnë? inceneratorët/ Qindra mijëra dollarë për agjenci turistike

Lajmet e fundit nga