LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jeni bërë të padurueshëm”/ Meta ‘sherr’me Ylli Rakipin: Pse mo 8000 vjet do të presim ne ty

10 Shkurt 2022, 20:32, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta është i ftuar mbrëmjen e sotme në ?Të paekspozuarit ? me Ylli Rakipin, ku është përfshirë dhe në një debat me këtë të fundit.

Gjatë bisedës në studio, i janë kthyer deklaratave të një viti më parë, gjatë fushatës zgjedhore ku Meta kishte paralajmëruar Ramën se nëse preket një votë.

Pjesë nga debati”

Meta: Më keni thirrur të ju dëgjoj ju dëgjoj unë.. A ke respekt ti për dëgjuesin

O zotri, ata fjalë që kam thënë unë nuk thuhen në situatë normale..

Rakipi: Ti rrije në zyrë dhe legjitimo të gjithë këto

Meta : Rri për të mbrojtur popullin shqiptar

Rakimi: Cfare ke mbrojtur, S’ka opozitë populli shqiptar

Mëta: Da ta ketë me 38 korrik

Rakipi: Kur mo, doli Luli Basha

Meta: Se ju jeni bërë të padurushëm sdo bëhem dhe unë

Rakipi: Pse mo 800 vjet do rrijm kështu në të presim ty

Meta:Po ju lëvizni pak

Lajmet e fundit nga