LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi/ Ja, kur do të mbahet seanca e parë plenare për këtë vit

11 Janar 2022, 12:19, Politikë CNA
Kuvendi/ Ja, kur do të mbahet seanca e parë plenare për

Në mbledhjen e konferencës së kryetarëve është vendosur dhe ata e mbajtjes së seancës së parë plenare për këtë vit.

Seanca e parë e 2022-shit do të mbahet me 17 janar në orën 17.00.

Seanca do të hapet me një fjalë përshëndetëse nga Presidenti turk , Rexhep Taip Erdogan?./CNA.al

Lajmet e fundit nga