LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Xhama mbi kokat e demokratëve/ Paloka publikon videon tronditëse

11 Janar 2022, 10:39, Politikë CNA
Xhama mbi kokat e demokratëve/ Paloka publikon videon tronditëse

Deputeti demokrat Edi Paloka ka publikuar një video tronditëse, në lidhje me protestën e 8 Janarit.

Në videon në fjalë shihet se si njerëzit e Lulzim Bashës thyejnë dhe hedhin xhama mbi kokat e protestuesve demokratë.

?Ja se si ne kriminelët ?i thyem? xhamat e selisë dhe i hodhëm mbi kokat tona, që pastaj Luli t?ua tregonte gazetarëve!? shkruan ai.

Kujtojmë këtu se nga protesta e 8 Janarit mbetën të lënduar vetëm demokratët protestues dhe asnjë prej njerëzve të Bashës apo nga policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga