LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çudi që s’ka ende të internuar apo pushkatuar”/ Këlliçi sfidon publikisht Bashën

11 Janar 2022, 09:17, Politikë CNA
“Çudi që s’ka ende të internuar apo

Deputeti demokrat Belind Këlliçi ka reaguar në lidhje me ?çmendurinë? e radhës të Lulzim Bashës, i cili përjashtoi nga PD pothuajse gjithë elitën e saj.

Në një postim në rrjetet sociale, Këlliçi sfidon publikisht Lulzim Bashën, ndërsa shkruan ?Zbrit në bazë dhe shiko si do të të presin.?

?Ish kryetari i partisë që blindoi humbjen në PD, nga xhelozia se nuk u bë dot lider, i rezistoi gjumit deri në të gdhirë të ditës së sotme për të përjashtuar e pezulluar në grup kritikët e tij.

Çudi që s?ka ende të internuar apo pushkatuar!

Zbrit në bazë dhe shiko si do të të presin.

Ne kemi zgjedhur demokratët e bazës dhe ata të sakrificave, kurse ti Edi Ramën dhe bashkëqeverisjen!?-shkruan Belind Këlliçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga