LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Zbatues i misionit të Soros”/ Demokratët zbulojnë pazaret e Bashës

11 Janar 2022, 08:25, Politikë CNA
“Zbatues i misionit të Soros”/ Demokratët zbulojnë

Kryetari i shkarkuar i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, të selisë së PD, kur vijon me tetarin e tij, ndërsa shkruan se ?Atë që shkatërroi ai, ne do ta ngremë më të fortë!?.

Kështu, Lulzim Basha shigjeton ish-kryeministrin Sali Berisha, duke tentuar të bëjë atë përgjegjës për shkatërrimin e PD-së.

Kur në fakt, ajo që kanë parë demokratët në tetë vite të drejtimit të PD-së nga Lulzim Basha është shkatërrimi dhe përçarja e Partisë Demokratike.

Por, ndërsa Basha vijon teatrin, demokratët kanë ?shpërthyer? në komente.

Ata e akuzojnë Lulzim Bashën, për pazare si dhe zxbatues të misionit të Soros.

?Ti je një pul e ngordhur, njeri pa shtyllë kurrizore, zbatues i misionit të Soros?-shkruan një komentues.

Më tej një tjetër shkruan ?Ke lidh kontratë me Kurumin?.

Gjithashtu një komentues shkruan ?Ti je pa seder?.

?Ti ke marrë fund?-shkruan një tjetër.

Më poshtë disa nga komentet e demokratëve në faqen e Bashës, në rrjetet sociale:/CNA.al

Lajmet e fundit nga