LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet lokale/ Rama mbledh Kryesinë e PS-së

24 Prill 2019, 16:18, Aktualitet CNA
Zgjedhjet lokale/ Rama mbledh Kryesinë e PS-së

Kryeministri Edi Rama, që është njëkohësisht edhe kryetar i Partisë Socialiste, ka mbledhur para pak çastesh Kryesinë e kësaj partie, që do të ketë në fokus të diskutimeve zgjedhjet e pritëshme lokale të 30 Qershorit.

Butime brenda PS-së thanë për CNA.al, se në këtë mbledhje “rrufe”do të diskutohet rreth fushatës elektorale, kandidatëve për kryebashkiakë dhe për Asamblenë Kombëtare.

Gjithashtu pjesë e diskutimeve do të jetë edhe Reforma Zgjedhore./CNA.al

Lajmet e fundit nga