LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Për vulën desh dogji gratë e SHQUP”/ Nard Ndoka ironizon Bashën

10 Janar 2022, 18:57, Politikë CNA
“Për vulën desh dogji gratë e SHQUP”/ Nard Ndoka

Kreu i PDK Nard Ndoka ka ironizuar Lulzim Bashën dhe veprimet e këtij të fundit ndaj demokratëve.

Duke iu referuar protestës së datës 8 janar, Ndoka tha se vetëm për të mbajtur vulën e partisë Basha desh dogji gratë e SHQUP.

?Për vulën e partisë desh dogji gratë e Shqupit, po për vulën e qeverisë çfarë bën ky??, shkruan Ndoka në Facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga