LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha mbledh Kryesinë/ Zbardhet rendi i ditës

10 Janar 2022, 18:17, Politikë CNA
Basha mbledh Kryesinë/ Zbardhet rendi i ditës

Pas protestës së 8 Janarit, Lulzim Basha ka kërkuar një mbledhje të Kryesisë së PD-së, e cila ka filluar para pak minutash.

Mësohet se rendi i ditës do të jetë? Diskutim mbi situatën e krijuar pas dhunës së paprecedent ndaj të gjithe anëtarëve të organeve të Partisë dhe selisë së PD gjatë protestës së 8 Janarit?.

Njoftimi i Gazment Bardhit

Të nderuar anëtarë të Kryesisë,

Sot në orën 18:30, me kërkesë të Kryetarit të Partisë, do të mblidhet Kryesia e Partisë, me rend dite ?Diskutim mbi situatën e krijuar pas dhunës së paprecedent ndaj të gjithe anëtarëve të organeve të Partisë dhe selisë së PD gjatë protestës së 8 Janarit?.

Me respekt,

Sekretari i Përgjithshëm

Gazment Bardhi

Lajmet e fundit nga