LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Akte vrastare”/ Publikohet video që turpëron Bashën

11 Janar 2022, 09:22, Politikë CNA
“Akte vrastare”/ Publikohet video që turpëron Bashën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuat sot një tjetër video tronditëse nga dhuna e ushtruar nga mercenarët e Lulzim Bashës ndaj protestuesve, në 8 Janar.

Në video shihet se si ata thyejnë xhamat dhe i hedhin mbi kokat e protestuesve.

?Pamje të papara!

Akte vrastare të mercenarëve vrasës, trafikantët e pengmarrës të Lul Kimikut.

Ata thyejnë xhamat dhe i hedhin mbi kokat e protestuesve paqësorë!?- shkruan Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga