LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Vështirësi në frymëmarrje dhe kollitje, si u paraqit gjendja e demokratëve pas sulmit nga Basha

8 Janar 2022, 17:56, Politikë CNA
Video- Vështirësi në frymëmarrje dhe kollitje, si u paraqit

Demokratët u sulmuan në mënyrë çnjerëzore nga mercenarët e Lulzim Bashës dhe Policia e Shetit, pas urdhrit që morën nga lart.

Sulmet me gaz lotsjellës dhe lëndë helmuese ka rrezikuar seriozisht jetën e qytetarëve.

Nga pamjet e ardhura në redaksinë e CNA.al dallohen qindra demokratë të cilët janë shtrirë në tokë dhe kanë pasur, kollitje dhe vështirësi në frymëmarrje./CNA.al

Lajmet e fundit nga