LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi-Bashës: U shpalle luftë demokratëve, je ushtar i Ramës

8 Janar 2022, 15:42, Politikë CNA

Sot kryetari i shkarkuar Lulzim Basha tregoi se është peng i kryeministrit Edi Rama. Pasi ushtroi dhunë mbi demokratët, duke iu hedhur gaz lotsjellës dhe duke urdhëruar t?i godasin me shkopinj, thirri në ndihmë kryeministrin, i cili vuri në gatishmëri Policinë e Shtetit, e cila gjithashtu lëshoi mbi demokratët gaz lotsjellës.

Pasi gjithë këtij skenari kriminal, deputeti Belind Këlliçi përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan se më këto akte, Basha tregoi edhe një herë që është ushtar i Ramës dhe iu shpalli luftë demokratëve.

?Gazin e Ramës dhe Lleshit kundër Partisë tënde?I shpalle luftë demokratëve dhe vërtetove se je ushtar i Edi Ramës!?, shkruan Këlliçi./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga