LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Banditet e Bashës sulmojnë demokratët me shkopinj e gaz lotsjellës

8 Janar 2022, 14:26, Politikë CNA

Mijëra demokratë kanë zhvilluar sot një protest para selisë së PD, në moton ?Për shtëpinë e demokratëve?.

Por, ajo që ndodhi sot në selinë e PD, ishtë e paprecedentë.

Banditët e Lulzim Bashës sulmuan e dhunuan protestuesit me shkopinj dhe gaz lotsjellës.

Ashtu sikurse shikohet edhe në videon më poshtë, persona me kapuç dhe maska kanë dalë nga selia e PD dhe kanë dhunuar brutalisht demokratët./E.K-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga