LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas protestës/ Komisioni i Rithemelimit bën lëvizjen e radhës

8 Janar 2022, 14:15, Politikë CNA

Protesta në selinë e PD u mbyll pas dy ore e gjysëm, ku nuk munguan as incidentet dhe dhuna nga ana e Policisë së Shtetit.

Por pas gjithë incidenteve të krijuara, Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD ka njoftuar se do dalë në konferencë për shtyp në orën 18:00 nga Hotel Rogner.

?Sot në orën 18.00 në Hotel Rogner Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD ka konferencë për shtyp! Ftojmë mediat të marrin pjesë?, thuhet në njoftim./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga