LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dalin pamjet/ Si u dhunuan demokratët nga Basha dhe Rama

8 Janar 2022, 14:53, Politikë CNA

Policia e Shtetit vuri në zbatim planin e Lulzim Bashës dhe Edi Ramës për të dhunuar demokratët dhe duke mos i lejuar ata të hynin në shtëpinë e tyre.

Fillimisht ishte Basha që me anë të mercenarëve të tij, sulmoi me gaz e shkopinj demokratët dhe më pas kur po mbytej nga gazi i hedhur nga ai, kërkoi ndihmën e Ramës.

Policia u fut menjëherë brenda selisë së PD-së duke dhunuar demokratët.

Më poshtë po sjellim disa pamje nga dhuna e sotme ndaj demokratëve nga LSA./ E.K-CNA.al

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga