LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë të duhet ky bunker o Lul Gazi!”/ Nard Ndoka: Ti as njeri nuk je më

8 Janar 2022, 16:57, Politikë CNA

Kreu i PDK, Nard Ndoka ka reaguar pas akteve të dhunës të ushtruar ndaj demokratëve në protestën e ditës së sotme.

Ndoka kritikon kryetarin e shkarkuar Lulzim Basha, duke i thënë që politikan nuk u bë kurrë, por tani as njeri nuk është më.

?E çfarë të duhet ky bunkier o Lul Gazi!! Ti as njeri nuk je më, se politikan nuk u bëre kurrë!??, shkruan Nard Ndoka.

Ky reagim i Ndokës vjen pasi Basha urdhëroi të hidhej ndaj demokratëve gaz lotsjellës dhe gjithashtu pati akte dhune me sende të forta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga