LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bandat e Bashës/ Si ishin formuar grupet brenda selisë së PD

8 Janar 2022, 15:31, Politikë CNA

Lulzim Basha i kishte marrë masat për dhunimin e demokratëve ditën e sotme.

Mercenarë të Bashës, kanë dhunuar sot demokratët me shkop bejzbolli si dhe kanë hedhur ndaj tyre gaz lotsjellës.

CNA.al mëson se brenda tek zyra e Lulit ishin formuar 5 grupe me nga 10 veta.

Të gjithë kanë qenë të armatosur dhe të përgatitur për çdo gjë që do i urdhëronte Basha.

Mes të armatosurve, ka pasur edhe persona që janë të shpallur në kërkim, grupet kriminale të Niklës./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga