LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Situata në selinë blu/ Patozi: “Zgjidhja mund të vijë me 6 Janar”

23 Dhjetor 2021, 14:27, Politikë CNA
Situata në selinë blu/ Patozi: “Zgjidhja mund të vijë

Ish koordinatori i Bindjes Demokratike, ka komentuar situatën e fundit në selinë blu.

Duke iu referuar ultimatimutit të Komisionit të Rithemelimit ndaj Lulzim Bashës, Patozi, deklaron se zgjidhja mund të vijë me 6 Janar.

?Më pëlqen shumë ky propozimi i “foltores” në trajtë ultimatumi për deputetin Lulzim Basha. Që do të thotë, me pak fjalë, armëpushim i plotë deri më 5 janar, derisa ta hanë të gjithë gjelin rehat, si lojtarët e skuadrave ndërluftuese, ashtu edhe tifozët e palëve.

Pastaj, me të parë e më të bërë…?, shkruan Patozi në rrjete sociae.

Sipas të njëjtit, sëse nuk do të ketë reflektim nga mbrojtësit e vulës, siç janë të gjitha gjasat të ndodhë, të vetmen zgjidhje kanë që më 6 janar ta hedhin logon e PD në Lanë dhe pastaj ta gëzojë ai që do ta kapë i pari.

?Se i qëllon të jetë tamam dita e Ujit të Bekuar?, shkruan më tej Patozi./CNA.al

Lajmet e fundit nga