LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Specialista dhe analista”/ Del listë pagesa e komunistave të Qorrit, kush i “financon”

23 Dhjetor 2021, 13:34, Politikë CNA
“Specialista dhe analista”/ Del listë pagesa e komunistave

Publikimi i listës së pagesave të qytetarëve ka nxjerrë në dritë, detaje edhe në lidhje me disa personazhe që shiten si ?parimorë? në media.

Avokati Altin Goxhaj, në një postim në rrjetet sociale ka publikuar listën e pagesave të ?komunistëve? të, Qorrit, sikurse i cileson ai.

Goxhaj shkruan se ata paguhen si specialistë dhe analistë organizimi, ndërsa hedh dyshime se pas tyre fshihet Soros.

Postimi i plotë:

Ekskluzive! Del Lista e pagesave të komunistëve të Qorrit nga 550-1000 Euro si Specialista dhe analista organizimi

Nga Avokati Altin Goxhaj (Levizja AntiSoros Për Shqipërinë)

QUIZ PËR STUDENTËT që habiten me këta të Lëvizjes së Qorrit në Universitet se pse janë pro vaksinimit me detyrim

Shikojeni pak listën e pagesave të komunistëve që paguhen si specialistë dhe analistë organizimi (terma të denjë për KOMINTERNin dhe Rrjetin Soros)

Gjeni kush i paguan me rroga nga 550 deri në 1000 Euro:

1. Soros ?

2. Veliaj ?

3. Rama ?

4. Marksi ?

5. Minatorët e Bulqizës ?

6. Proletariati Botëror ?

Ja kshu kshu dhe ju habiteni se kush i paguante për sulmet fizike ndaj aktivistëve të tjerë dhe këto prrallat me sulme ndaj Veliajt, domatet dhe vezët Lojërat e Soros me diversantë

Ide e bukur kjo me shpik kështu institutesh komuniste që të mos merret vesh nga hyjnë dhe dalin milionat e Sorosit..

Dhe të mendosh që këto janë vetëm rrogat e stafit, mendo kostot administrative, aktivitetet, dietat, materialet e propagandës, etj. sa miliona bëjnë çdo muaj.

Mendoni sa i kanë faturuar vezët apo domatet kur bëjnë thiatro opozitare për ti gjuajtur politikanëve

Dhe si u thonin studentëve? Jemi vullnetarë

Gjysma e tyre në këtë listë pagesash janë apo kanë qenë ende studentë kur paguheshin sa 2 fishi i shokëve të bankave që u thahej pështyma nëpër call centera, sepse komunistat e të gjithë vendeve të botës i bashkon parazitizmi dhe propaganda pro diktaturave të sponsorizuara nga miliarderët!!!

Këtë ma çoi një student kundër vaksinimit të detyruar që do vijë në Protestën e të Hënës 12:00/CNA.al

Lajmet e fundit nga