LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Qofte dhe bilardo"/ Basha në panik, fyen demokratët

23 Dhjetor 2021, 14:33, Politikë CNA
"Qofte dhe bilardo"/ Basha në panik, fyen demokratët

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha vijon të thellojë skandalet, e tij.

I gjendur në panik nga shkarkimi, Basha sërish sot ka fyer demokratët.

I pyetur nga gazetarët, në lidhje me shkresën që i ka dërguar sot Komisioni i Përkohshëm për Rithemelimin e PD, për të liruar zyrën, Basha ka fyer mbi 40 mijë demokratët që kanë votuar për shkarkimin e tij.

Nuk ka delegatë.

Ka vetëm një Kuvend të PD.  

Mos harxhoni kohën time, as kam ndërmend të merrem me ta?-tha ndër të tjera Basha./CNA.al

Shkarkimi i Bashës/ Komisioni i Rithemelimit i dorëzon shkresën ish-kryetarit

Lajmet e fundit nga