LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Duhet të jesh legen të mbrosh ato që thotë Basha’?/ Andi Bushati nuk përmbahet më

13 Dhjetor 2021, 16:23, Politikë CNA
“Duhet të jesh legen të mbrosh ato që thotë

Analisti Andi Bushati i ka bërë ?dush të ftohtë?, Lulzim Bashës, pas daljes së këtij të fundit në një konferencë për media.

Sipas tij, sot nuk janë turp ato që bën Basha, por duhet të jesh legen dhe i paturp që të mbrosh ato që thotë dhe bën Basha.

?Sot nuk janë më turp ato që bën Basha, sot duhet të jesh legen dhe i paturp që të mbrosh ato që thotë dhe bën Basha. hahahahhahah një tjetër perlë. Këtij i ka rënë gjëma, i kanë rrëmbyer dhe të vetmen gjë që i kish mbetur, selinë, por i qan hallin gazetarëve se janë munduar sot?, shkruan Bushati në rrjete sociale./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga