LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kursi i këmbimit valutor/ Ja me sa blihet monedha europiane dhe dollari

7 Nëntor 2021, 07:06, Ekonomi CNA
Kursi i këmbimit valutor/ Ja me sa blihet monedha europiane dhe dollari

Vijon luhatja e kursit valutor në vendin tonë.

Një dollar me 7 nëntor blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Monedha e eurozonës blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 145.7 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.6 Lekë dhe shitet me 118.6 Lekë.

Ndërsa Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim kursin e këmbimit sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga