LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Euro mbetet e dobët në tregun valutor/ Kursi i këmbimit, 6 Nëntor 2021

6 Nëntor 2021, 07:20, Ekonomi CNA
Euro mbetet e dobët në tregun valutor/ Kursi i këmbimit, 6

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Euro blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 145.7 Lekë.

Franga zviveriane blihet 113.6 Lekë dhe shitet 145.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshë po sjellim tabelën e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga