LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama pas takimit në selinë e PS: Unë nuk jam i kënaqur as me veten time lërë më me drejtuesit politikë

28 Shtator 2020, 08:17, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka folur për mediat pas takimit në selinë e PS me drejtuesit politik të qarqeve.

Rama tha se është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit. I pyetur nëse është i kënaqur me punën e drejtuesve të PS në qarqe, Rama tha se nuk është i kënaqur as me veten e tij.

?Është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit dhe punën që të vazhdojmë të përmirësojmë marrëdhëniet e pushtetit qendror dhe vendor me bazën. Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time lërë më me drejtuesit politikë?, deklaroi Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga