LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Fitorja e 25 prillit po troket në derë”/ Tritan Shehu merr “Ok”-in e anëtarësisë në Gjirokastër

27 Shtator 2020, 18:14, Politikë CNA

Partia Demokratike ka përzgjedhur sot kandidatët që do përfaqësojnë qytetarët e qarkut të Gjirokatrës në zgjedhjet e 25 prillit.

Lidhur me këtë ka reaguar dhe ish deputeti Tritan Shehu, i cili përmes një postimi në rrjetet sociale, falenderon kryesinë për mbështetjen që i dhanë sot kandidaturës së tij për deputet.

Shehu thekson se me këtë mbështetje, fitorja e 25 prillit për PD-në nuk është larg.

?Falenderim per Gjirokastren.

Desheroj te falenderoj antaresine e PD te ketij qyteti vlerash dhe tradite per mbeshtetjen qe me dha perseri sot.

Desheroj t?i falenderoj te gjithe, ate shumice qe me mbeshteti, por dhe ata antare te PD prej me pak se 10% te te regjistruarve, qe nuk me votuan, duke me kujtuar se ka shume gjera qe duhet te permiresojme se bashku per periudhat e sfidat qe na presin.

Fitorja e madhe te 25 prillit 2021 po na troket ne dere tashme!?.CNA.al

 

Lajmet e fundit nga