LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Infektohet me Covid-19 deputeti i Partisë Socialiste

28 Shtator 2020, 07:14, Politikë CNA

Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan, Florenc Spaho ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Sipas informacioneve paraprake, gjendja e deputetit është e mirë dhe ai ndodhet i karantinuar bashkë me familjen në banesë, raporton ‘ABCnews’.

Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë 377 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 13259./CNA.al

Lajmet e fundit nga