LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarm i kuq/ Britney Spears dhe Mariah Carey ribashkohen

21 Shtator 2017, 23:00, Aktualitet CNA

Dallga e paqes na ka kapluar dhe neve sot pasi pamë foton e postuar nga Britney në Instagram. Dy superyjet sapo i dhanë harmoni universit  duke na bekuar me një foto të rrallë te te dyjave bashkë duke bekuar dhe njëra tjetrën me prezencën e tyre.

Sipas shkrimit që Britney bëri poshtë fotos, ato të dyja janë takuar rastësisht në një mbrëmje. Ato duken mjaft mirë në shoqërinë e njëra tjetrës dhe i dhanë fansave një goxha surprizë./CityNews

Lajmet e fundit nga