LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet misteri/Çfarë fshihet pas “dashurisë” Veliaj-Meta!

7 Prill 2017, 20:16, Aktualitet CNA

Analisti Ilir Kulla ka zbuluar në ?Zonë e Lirë? se kryeministri Edi Rama i është lutur Ilir Metës, që të kthehet me të në vitin 2013.

Sipas tij, edhe në vitin 2015 Rama iu lut Metës për Bashkinë e Tiranës.

?Rama i është lutur LSI-së të kthehet me të. Në 2015, Rama iu lut prapë LSI të mbante Bashkinë e Tiranës. Veliaj është inteligjent dhe i mban marrëdhëniet e mira me të?, tha Kulla./CityNews

Lajmet e fundit nga