LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama ka humbur logjikën/Ja cili duhet të tërhiqet

7 Prill 2017, 19:53, Aktualitet CNA

Analisti Ilir Kulla ka folur për krizën politike në vend dhe se cili nga liderët kryesorë do të tërhiqet i pari.

Kulla tha ai që duhet të tërhiqet është Edi Rama, pasi ka humbur më shumë. Sipas tij, ai mbrëmë vetëm bërtiste, ishte arrogant, nervoz dhe humbte logjikën.

?Meta ishte si Andreoti. Basha për herë të parë mbrëmë ishte një kreytar partie. Rama më keq se kurrë, vetëm bërtiste, ishte arrogant, nervoz, humbte llogjikën edhe kur kishte të drejtë. Tërhiqet ai që ka për të humbur më shumë, kryeministri. Meta i ka thënë Ramës tërhiqu nga postet, edhe nga kryeministër, se nuk mund të shkojmë në zgjedhje pa opozitën./CityNews

Lajmet e fundit nga