LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grushte, shkelma e gurë/Sherr i tmerrshëm në mes të Tiranës (Video)

7 Prill 2017, 20:46, Aktualitet CNA

Një sherr banal dhe i turpshëm ka ndodhur në rrugët e kryeqytet. Dy djem kanë dhuruar spektakël për shumë kalimtarë.

Siç duket në videon e publikuar nga joq, njëri nga djemtë zbret nga makina dhe pasi debaton për disa sekonda e qëllon me shpullë djalin tjetër. Pas këtij gjesti ka plasur sherri me grushte e shkelma.

E ndërsa në një moment duket se sherri po mbaron, djali i veshur me të zeza shkon në makinën e tij dhe nis të qëllojë me gurë që aty./CityNews

Lajmet e fundit nga