LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këto pallto nuk njohin vite as tendenca mode/ Po "thyejnë tregun" çdo vit

19 Nëntor 2022, 13:21, Trending CNA

Këto pallto nuk njohin vite as tendenca mode/ Po "thyejnë

Nuk ka dyshim se bota e modës është e prirur për më shumë sesa thjesht një hiperbolë. Jeni “të fiksuar” ose “të dashuruar” pas një artikulli të caktuar. Gjithçka është "përrallore", "elegancë" ose "ikonike". Në të vërtetë, ndërkohë që mund ta pëlqeni atë çantë dore të zbukuruar me fuçi, potenciali i saj i qëndrueshëm i garderobës është ndoshta mjaft minimal. Por ka disa rroba që meritojnë fronin, pasi janë të vlefshme dhe mund të përdoren me vite, pa pyetur për tendencat e modës. 

Një artikull i tillë (ose më mirë artikuj) janë palltot e dizajneve të Max Mara për femra.

Këto pallto nuk njohin vite as tendenca mode/ Po "thyejnë

Shtëpia italiane e modës ka krijuar një listë të gjatë palltosh që me të vërtetë mund të përshkruhen vetëm si ikonike. Jo vetëm që ngjyra klasike e devesë  lartëson çdo veshje bazë, por edhe format janë të dizajnuara për të lajkatur trupin e grave. 

Këto pallto nuk njohin vite as tendenca mode/ Po "thyejnë

Janë tre, në veçanti, që përsëriten çdo sezon nga marka, dhe është e lehtë të kuptohet pse. Së pari, është palltoja 101801 icon dhe Madame. Këto pallto mund t'i vishni në punë dhe darka të shijshme jashtë./CNA.al

 

Këto pallto nuk njohin vite as tendenca mode/ Po "thyejnë

Këto pallto nuk njohin vite as tendenca mode/ Po "thyejnë

Lajmet e fundit nga