LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

WOW-Hailey Bieber, së shpejti do të prezantojë balsamin e ri të buzëve, me aromë si torta e dasmës së saj

18 Nëntor 2022, 22:43, Trending CNA
WOW-Hailey Bieber, së shpejti do të prezantojë balsamin e ri
Hailey Bieber

Hailey Bieber, e cila mbush 26 vjeç më 22 nëntor, po i bën vetes një dhuratë për ditëlindje: një trajtim të buzëve me peptide me shije torte vanilje. Frymëzimi? Torta e saj e dasmës.

Vanilja zë një vend të veçantë në zemrën e Hailey Baldwin Bieber, përbërësi lidhet me festa të rëndësishme . Këtë vit, Hailey feston lançimin e “Rhode Skin” , markës së saj të kujdesit për lëkurën e përbërë nga disa produkte thelbësore që premtojnë lëkurë të shkëlqyeshme, me fjalë të tjera, trendin e “lëkurës me lustër “. 

Ekziston një produkt në veçanti që duket veçanërisht i vështirë për t'u marrë siç duhet: Trajtimi i buzëve me peptide . Sipas markës, ajo është shitur pesë herë në gjashtë muaj dhe ka një listë pritjeje prej mbi 314,000 njerëz. Kjo është arsyeja pse ajo ka dashur të bëjë një version të veçantë për ditëlindjen e saj.

Trajtimi i ri Peptide Lip Treatment do të jetë i disponueshëm nga 22 nëntori. Një balsam rinovues buzësh që hidraton dhe shkëlqen falë përbërësve të tillë si gjalpi shea, cupuaçu dhe babassu që shëron lëkurën e thatë dhe e hidraton atë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga