LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këto modele çizmesh nuk duhet të mungojnë kurrë në garderobën tuaj

12 Nëntor 2022, 19:37, Trending CNA

Këto modele çizmesh nuk duhet të mungojnë kurrë

Sezoni i çizmeve dikur kufizohej vetëm në muajt e dimrit, por jo më. Llojet e modës i kanë çizmet e çimentuara si një element kryesor i këpucëve gjatë gjithë vitit, nga çizmet kaubojje deri tek ato deri te gjunjët e veshura me mini buzë. Sigurisht, ky nuk është një lajm për vajzat britanike - moti ynë i ndryshueshëm (madje edhe në kulmin e verës) do të thotë që ne i mbajmë çizmet tona në çdo kohë.

Më shumë marka se kurrë shfaqën çizmet në mënyra të freskëta dhe frymëzuese në koleksionet e tyre verore për vitin 2022, dhe shumë nga këto tema kanë vazhduar edhe në koleksionet vjeshtë/dimër. Kështu, ndërsa fillojmë të presim me padurim sezonin në vijim, menduam se do të ishte një ide e mirë të rishikonim tendencat tona të preferuara të çizmeve të vitit 2022, siç dëshmohet në pistë. Disa i kemi veshur tashmë dhe disa mezi presim t'i veshim më shumë kur të vijnë muajt më të freskët. 

 

Këto modele çizmesh nuk duhet të mungojnë kurrë


Shënime stili: Çizmet praktike kanë qenë rend i ditës për sezonet e fundit, por dizajnerët duke përfshirë Saint Laurent, po përqafojnë stiletat super të larta këtë vit. Këto me gjasë nuk do të jenë çizmet më të rehatshme që do të keni ndonjëherë, por kujt i intereson kur duken kaq të mrekullueshme? 

 

 

Lajmet e fundit nga