LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni

11 Nëntor 2022, 17:50, Trending CNA
Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni
Katte Middleton

Ka diçka tek princesha e Wales, Kate Middleton, që e bën të duket shumë mbretërore, elegante dhe fine, pavarësisht se çfarë mban veshur. Madhështia qëndron tek thjeshtësia e saj, por sigurisht edhe tek kombinimet e ngjyrave.

Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni

Për shembull, gjatë dimrit ngjyra bezhë është e preferuara e saj dhe ju mund ta rikrijoni këtë kombinim pa shpenzuar sa Kate. Tonalitetet e tokës nuk ju zhgënjejnë kurrë aq më tepër nëse i vishni siç duhet.

Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni

Një pallto bezhë që s’njeh kohë, një golf po bezhë dhe pantallona/funde në nuanca të ngjashme e bëjnë veshjen të duket shumë e shtrenjtë.

Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni

Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni

Mos harroni aksesorët. Një rrip mund të ndryshojë gjithë idenë e kombinimit tuaj.

Në rast se eventi apo lokacioni s’e pranon fundin, pantallonat në tonalitetet të afërta mbeten gjithashtu opsion./CNA.al Burimi: Alp Gossip.

Kjo veshje e Princeshë Kate do të jetë trendi i këtij sezoni

Lajmet e fundit nga