LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

4 Nëntor 2022, 15:27, Trending CNA
10 gratë më elegante të të gjitha kohërave
Foto ilustruese

Personazhet e famshëm gjithnjë janë në qendër të vëmendjes të syrit mediatik jo vetëm për projektet që ata sjellin, por edhe për mënyrën se si vishen.

Sipas një sondazhi nga Bright Side janë renditur emrat e grave më elegante, dhe ato që kryesojnë top-10 janë:

Vendi i 10-të: Blake Lively

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i 9-të: Mila Kunis

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i 8-të: Jennifer Lawrence

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i 7-të: Natalie Portman

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i 6-të: Kate Beckinsale

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i 5-të: Jacqueline Kennedy Onassis

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i 4-të: Emma Watson

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i tretë: Katerina, Princesha e Uellsit

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i dytë: Marilyn Monroe

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Vendi i parë: Audrey Hepburn

10 gratë më elegante të të gjitha kohërave

Lajmet e fundit nga