LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë nëntorit, frymëzuar nga gratë e famshme

3 Nëntor 2022, 16:35, Trending CNA

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

Shumë prej nesh e shohin vjeshtën si periudhë perfekte për të rifreskuar garderobën dhe për t’u kthyer tek elementët klasikë. Ngjyrat e vrara, veshjet bazike të kombinuara me detaje të veçanta dhe sigurisht, kthimi tek xhaketat, kashmiri dhe çizmet!

Ndonjëherë ndodh që mund t’i kemi të gjitha brenda dollapit, por na mungon frymëzimi. Për këtë duhet thjesht të shihni të famshmet. Çfarë veshin më shumë ato gjatë kësaj periudhe?!

1. Tracee Ellis Ross

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

2. Amal Clooney

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

3. Elle Macpherson

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

4. Naomi Campbell

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

5. Katie Holmes

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

6. Victoria Beckham

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

7. Kate Moss

Nga puna drejt e në lokal/ Çfarë të veshim gjatë

/CNA.al Burimi: Gossip

Lajmet e fundit nga