LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet më të guximshme të Emily Ratajkowsit

14 Nëntor 2022, 17:10, Trending CNA
Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet
Emily Ratajkowski, modele

Emily Ratajkowski ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes për  pamjen e saj në evente të rëndësishme të modës.

31 vjeçarja është një nga modelet më të komentuara për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale apo për veshjet e saj.

Më poshtë do të shihni të rendituara 5 herët kur Ratajkowski, ka goditur në shenjë me pamjen e saj.

Një nga veshjet më goditëse të Ratajkowskit, ka qenë fustani rrjetë me bikini poshtë.

Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet

Veshja, e  dizenjuar nga Peter Dundas , përbëhej nga një bisht i zi ndërsa poshtë kostumi ishte i tërë rrjetë dhe transparent.

Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet

Kjo ishte veshja më ekstravangte në eventin e Harper's Bazaar's Icons në vitin 2016.

Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet

Ratajkowski i bëri të gjithë të flasin në Met Gala, ku u shfaq me fustanin bardh e zi, i cili tregonte më së miri format e saj.

Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet

Ratajkowski i mahinti të gjithë me një fustan të  dizajnuar nga Peter Dundas.

Ratajkowski i bëri të gjithë të flasin në Met Gala./ CNA.al

Një nga modelet më të ndjekura në botë/ 5 veshjet

Lajmet e fundit nga