LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Taulant Seferi e mbyll me Tiranën, gati firma me ekipin e ri

3 Gusht 2022, 08:31, Sport CNA
Taulant Seferi e mbyll me Tiranën, gati firma me ekipin e ri
Taulant Seferi

Taulant Seferi duket se e ka mbyllur me Tiranën dhe pret që të firmosë me një skuadër të re.

Sulmuesi nuk ishte dje me grupin, ndersa Panorama Sport shkruan sot se lojtari e ka mbyllur me Tiranën dhe tashmë është i larguar në pritje te një kontrate të re.

AI mund të kthehet provizorisht në stërvitje, por i sigurt duket fakti se Taulant Seferi është pranë transferimit te një kampionat europian. /CNA.al

Lajmet e fundit nga