LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ju tregoj se kush e fiton Kupën e Botës”, pretendon se udhëton në kohë, i riu zbulon kampionët e Katar 2022

6 Dhjetor 2022, 20:58, Sport CNA

“Ju tregoj se kush e fiton Kupën e Botës”, pretendon se

Një person i cili pretendon se udhëton në kohë, ka treguar se cila ëhstë skuadra që do të fitojë kupën e botës në Katar.

@worldcuptimetraveller helping you out like last year #worldcup #wm #wc #wc2022 #qatar #qatar2022 #football #timetravel #timetraveler #brazil #france ? Back in Time x Hung Up – worldcup time traveller

Sipas tik-tokerit kampione e botës do të shpallet Brazili. Ai pretendon se në finale do të luajnë Brazili dhe Franca dhe do të jetë amerikano latinet që do të fitojnë me rezultatin 2-1.

Tabela e rezultateve do të hapej me një gol të Antoine Griezmann pasuar nga një gol i Marquinhos, i cili do të barazonte ndeshjen 1-1. Richarlison më vonë do t’i jepte fitoren Brazilit.

Lajmet e fundit nga