LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Kotorri, i veshur me atmosferë festive/ Vendoset pema e Vitit të Ri

29 Nëntor 2022, 14:18, Sociale CNA

Video-Kotorri, i veshur me atmosferë festive/ Vendoset pema e Vitit të

Në qytetin e Kotorrit në Mal të Zi, po bëhen përgatitjet e para për të zbukuruar qytetin për festat e fundivitit.

E kthyer në traditë tashmë, në zemër të qytetit të Kotorrit disa persona po nisin vendosjen e pemës për festat e Vitit të Ri.

Siç do ta shihni në videot e mëposhtme, vendosja e pemës është shoqëruar me duartrokitje nga qytetarë dhe turistë që vizitojnë qytetin e Kotorrit./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga