LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfimi shokues i Besnikut: Djemtë e mi më kanë dhunuar, pinin hashash e më thoshin ‘erdhe o i mbaruari i m*tit’”

27 Nëntor 2022, 19:44, Sociale CNA
Rrëfimi shokues i Besnikut: Djemtë e mi më kanë dhunuar,
Besniku në "Shihemi në gjyq"

Besnik i ka shokuar të gjithë sot me rrëfimin e tij në "Shihemi në Gjyq". Ai ka deklaruar se fëmijët e tij, e kanë dhunuar, madje i ka quajtur drogaxhinj duke thënë se pinin hashash dhe i drejtoheshin atij me një gjuhë ofenduese.

Pjesë nga biseda

Dorina: Unë i kam thënë, a ke probleme me atë tjetrën? Jo më tha nuk kam.

Eni Çobani: Ia ke shpjeguar? Ti ke akoma probleme me gruan e parë.

Besniku: Unë kam pasur probleme, nuk kam më.

Eni Çobani: Kur i ke pasur o Besnik?

Besniku: I kam pasur në 2019, atëherë dhe e ndava. Problemi qëndron se ajo merrej me shumë pisllëqe, fëmijët dy djemtë, janë drogaxhinj. Shanin bënin, rrinte njëri në një dritare, njëri në tjetrën, më fal publiku, si puna e çitave, pinin hashash dhe unë kur vija nga puna me të drejtë të Zotit, në orën 7 të darkës “erdhe ti o i mbaruar i m*tit”, të më falni publiku. Ta marrtë dreqi me gjithë fëmijë, as punonin, lanë dhe punën, vetëm një person, vetëm unë. Moj grua hiqja mënjanë, moj grua qysh t’ua bëjmë.

Madje Besniku ka treguar se është ndarë nga ish-gruaja sepse ka qenë i dhunuar fizikisht nga ajo dhe dy djemtë e tij, që sipas tij pinë drogë dhe nuk janë në rrugën e duhur. Ai ka treguar publikisht fotot ku ai shihet i dhunuar.

Besniku: Unë atë grua nuk e dua, nuk e doja më për arsye se ajo ka bërë një masakër sikur unë të isha një përbindësh, urdhëro. I bëhet babait, i bëhet babait në këtë mënyrë? (Besniku tregon fotot e tij ku shihet i dhunuar. Ja ata drogaxhinj, kjo është e vërteta.

Eni Çobani: Kush janë drogaxhinj?

Besniku: Djemtë e mi.

Eni Çobani: Pra ti je  dhunuar fizikisht?

Besniku: Po normale.

Eni Çobani: Nga ish-bashkëshortja dhe fëmijët?

Besniku: Nga ish-bashkëshortja dhe fëmijët

Eni Çobani: Dhe për këtë arsye je divorcuar?

Besniku: Normale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga