LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Harta- Në cilat qytete bie borë këtë fundjavë/ Pritet mot i acartë

25 Nëntor 2022, 16:24, Sociale CNA

Harta- Në cilat qytete bie borë këtë fundjavë/ Pritet

Kjo fundjavë pritet që të shoqërohet me temperatura shumë të ulëta, të cilat do të arrijnë deri në -0 gradë celsius.

Ditën e shtunë do të ketë vranësira dhe reshje shiu në gjithë vendin. Ndërkohë, ditën e diel pritet të ketë reshje dëbore në disa qytete të vendit.

Në Bajram Curr, Kukës, Dibër, Librazhd, Pogradeci dhe Korça do të zbardhen nga dëbora.

Sakaq, në zonat verore dhe verilindore pritet që temperaturat të bien nën -1 gradë celsius./CNA.al

Harta- Në cilat qytete bie borë këtë fundjavë/ Pritet

Lajmet e fundit nga