LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nusja dhe djali rrahin nënën/ Shokojnë familjarët: Gënjen, e bën për të marrë pronësinë e shtëpisë

28 Nëntor 2022, 16:46, Sociale CNA

Nusja dhe djali rrahin nënën/ Shokojnë familjarët:

Dramat familjare në familjet shqiptare nuk kanë fund. Sot në emisionin "Me Zemër të Hapur", u trajtua rasti i një gruaje të moshuar, e cila pretendonte se dhunohej nga i biri dhe bashkëshortja e tij. 

E moshuara tregonte se ajo ishte dhunuar disa herë, teksa shfaqej në një video e shtrirë në tokë, pas dhunës që ajo pretendon se i kanë ushtruar djali dhe nusja e tij.

Ka qënë mbesa ajo që e ka filmuar, teksa ulëriste nga dhimbjen e forta në trup, me qëllim që të siguroheshin më shumë prova. 

Familjarët e të moshuarës shprehen për emisionin "Me Zemër të Hapur" se kjo ngjarje nuk është e vërtetë, por gjithçka është një provokim dhe problemi i vërtetë qëndron tek pronësia e shtëpisë, që sipas nuses dhe djalit i takon atyre. 

Më tej familjarët thonë se e moshuara ka inskenuar gjithçka për të përfituar banesën. Nga ky inskenim ata deklarojnë se djali i të moshuarës ka përfunduar në burg edhe pse ai vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe mund të humbë jetën nga momenti në moment./CNA.al

Lajmet e fundit nga