LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Presidenti i ri/ PS mbledh sot Kryesinë e partisë, zbardhet axhenda

3 Qershor 2022, 09:57, Politikë CNA
Presidenti i ri/ PS mbledh sot Kryesinë e partisë, zbardhet
Foto ilustruese

Partia Socialiste mbledh sot Kryesinë e Partisë, ndërsa çështja kryesore në rendin e ditës është zgjedhja e Presidentit.

Mësohet se mbledhja do të nisë në orën 17:00.

Gjithashtu në rend dite është edhe “informacion mbi mbledhjen e kandidaturave për kryetarin e partisë në 61 bashkitë e vendit dhe procesin e mëtejshëm”./CNA.al

Presidenti i ri/ PS mbledh sot Kryesinë e partisë, zbardhet

Lajmet e fundit nga