LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FRPD zbulon gjendjen katastrofale të rrugëve në Tiranë/ Xhaferri: Do çjerrim maskën e propagandës

21 Mars 2023, 19:42, Politikë CNA

FRPD zbulon gjendjen katastrofale të rrugëve në Tiranë/

Kreu i FRPD-së, Besart Xhaferri ka ndarë video të të rinjve të degës 4 në Tiranë, të cilët kanë zbuluar rrugët e pashtruara dhe në gjendje të mjerueshme të kryeqytetit.

Në video shihen disa rrugë të njësisë 4 në kryeqytet ku rrugët janë të mbushura me gropa dhe në disa ku po kryhen punime në prag zgjedhjesh.

Besart Xhaferri ka falenderuar të rinjtë e FRPD për punën e tyre të palodhur në terren dhe ka paralajmëruar se do t’i çjerrë maskën e propagandës e me abuzime fondesh.

Falenderoj FRPD Dega 4 Tiranë për punën e pa lodhshme në terren, e cila po fakton me zë dhe figurë gjendjen katastrofale të rrugëve në Tiranë dhe asfaltin elektoral!

FRPD do çjerri maskën e propagandës që me abuzime fondesh do të mashtroj për herën e disatë qytetarët e Tiranës!

14 Maji do jetë revanshi e qytetarëve ndaj Kryemashtruesit të Tiranës”, shkruan ai./CNA.al

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga