LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video ekskluzive/ Kush është vajza misterioze që shoqëron Lulzim Bashën gjatë pazarit në Berlin

21 Mars 2023, 16:36, Politikë CNA

Video ekskluzive/ Kush është vajza misterioze që

Ish-kreu demokrat, Lulzim Basha është filmuar në Berlin nën shoqërinë e një femre duke dalë nga një qendër tregtare.

Mesa duket Luli ka shfrytëzuar uljet e mëdha të çmimeve që bëhen në Berlin në këtë kohë, për të bërë disa blerje.

Sipas videos që shihet më poshtë, Lulzim Basha është i shoqëruar nga një grua, gjatë daljes së tij nga qendra tregtare.

Kjo vajzë nuk ngjason me bashkëshorten e tij Aurelën, ndaj ka dyshime të forta se Basha nuk është nën praninë e bashkëshortes, por të një gruaje tjetër.

Paraprakisht nuk dihet cila është arsyeja i këtij pazari që kryen Luli në shoqërinë e një zonje.

Sipas të dhënave të dhënave të siguruara nga CNA, video është e ditëve të fundit dhe është bërë në Berlin./ CNA

Lajmet e fundit nga